Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri


Organizasyonlar Sürdürülebilir Başarıyı Nasıl Sağlarlar? Poseidon Danışmanları Bu Soruya Verilebilecek En İyi Cevapları Bulmanızda Size Yardımcı Olmak İçin Yanınızdadır. Sürekli Gelişen Ve Küreselleşen Dünyada Geleneksel Çözümlere Bağlı Kalarak Veya Şirketinizin Başarısını Şansa Bırakarak Mükemmele Ulaşmanız Mümkün Değildir.

İçinde Bulunduğumuz Pazar Koşullarında En Başarılı Şirketler, Değişen Şartlara En Hızlı Uyum Sağlayan Ve Beklenmeyen Durumlara Kendilerini En İyi Hazırlayan Şirketler Olmaktadır. Amacınız İster Şirketinizin Belirli Bir Kolunu Büyütmek, İster Kapsamlı Bir Dönüşümle Şirketinizi Geliştirmek Ve Daha Rekabetçi Hale Getirmek Olsun, Deneyimli Danışmanlık Ekibimiz Doğru Kararları Almanızda Ve Bu Kararları Uygulama Aşamalarında Size Yardımcı Olabilmek İçin Yanınızdadır.

Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Strateji Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı

Finans Ve Hazine

Operasyonlar

Bilgi Teknolojileri

Yeniden Yapılandırma Hizmetleri

Ticari Anlaşmazlık Çözümleri Ve Suistimal İncelemeleri
HİZMETLERİMİZ
Detaylar İçin İkonların Üzerine Tıklayınız

Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61