Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi

Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri


Yatırımcı Merkezli - Piyasa Odaklı Yaklaşım…

Yatırım Danışmanlığı, Sermaye Piyasası Araçları İle Bunları İhraç Eden Ortaklık Ve Kuruluşlar Hakkında Ve Benzeri Konularda, Müşterilere Yönlendirici Nitelikte Yazılı Veya Sözlü Yorum Ve Yatırım Tavsiyelerinde Bulunulması Faaliyetidir. Poseidon, Geleneksel Alım-Satım Aracılığının Ötesinde Bir Hizmet Sunmaktadır.

Yatırımcılar, Kendileriyle Bire Bir İlgilenen, “Yatırımcı Merkezli - Piyasa Odaklı Yaklaşım” İlkelerine Göre Hareket Eden Yatırım Danışmanları Sayesinde, Ulusal Ve Uluslararası Sermaye Piyasalarına Ve Ürünlerine Yatırım Yapabilmektedir.


Bireysel Yatırım Danışmanlığı:

Poseidon, Profesyonel Desteğe İhtiyaç Duyan Yatırımcılara Bireysel Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Sunmaktadır. Bu Hizmette "Yatırımcı Merkezli" Olarak Risk/Getiri Analizi Yapılmakta Ve Yatırımcı, Araştırma Bölümünün Piyasa Öngörüleri De Göz Önünde Bulundurularak Bilgilendirilmektedir. Yatırımcıların Alım-Satım Kararlarının Yatırım Danışmanları Tarafından En Doğru Şekilde Uygulanması İçin, Yatırımcıların Daha Yakından Tanınması Ve Onların Kişisel İhtiyaçlarına Doğru Yanıtlar Verilmesi Öncelikli Olarak Önem Taşımaktadır.


Kurumsal Yatırım Danışmanlığı:

Poseidon, Kurumları Yakından Tanıyarak Finansal İhtiyaçlarını Tespit Edip Bu İhtiyaçlara Uygun Yatırım Alternatifleri Geliştirmekte Ve Böylece Kurumların Finans Kadrolarına Yardımcı Olmaya Çalışmaktadır. Kurumların Finansal İhtiyaçlarına Yönelik Yurt İçi Ve Yurt Dışı Türev Ürünler Piyasalarını Kullanmak Da Kurumsal Yatırım Danışmanlığı Kapsamındadır. İşletmelerin Bilançolarında Taşıdıkları Çeşitli Riskleri Yönetmeyi Amaçlayan Türev Ürünler Geliştirmek Mümkündür Ve Yatırım Danışmanlığı Kapsamında Vergi, Mevzuat Ve Hukuki Konularda Da Bilgilendirme Yapılmaktadır
HİZMETLERİMİZ
Detaylar İçin İkonların Üzerine Tıklayınız

Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61