Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi

Ticari Danışmanlık Hizmetleri


Poseidon, Türkiye'nin Özel Sektor Kuruluşları Ve Turizm Alanları İle Hızlı Gelişen, Özel Sektör Kuruluşlarına Ve Uluslararası Kurumlara, Hizmet Vermek Üzere Antalya'da Kurulmuştur.

Kurulduğu Yıldan Bu Yana, Poseidon, Yönetim Danışmanlığı Ve Pazarlama Alanlarında Geniş Bir Yelpazede Vermiş Olduğu Hizmetler Yoluyla, Güçlü Bir Bilgi Ve Deneyim Birikimine Sahipdir.

Sorunları Çözümleme Ve Uygulamada Sahip Olduğumuz Nitelikler Ve Zengin Deneyimimiz, Bütün Bu Alanlarda Aynı Profesyonellik Ve Performansı Göstermemizi Sağlamıştır. Üstlenmiş Olduğumuz Tüm Çalışmalar, Kendi Konularında Uzman Danışmanlarla Da İşbirliği Yapılarak Gerçekleştirilmektedir.

Kuruluşundan Bu Yana Poseidon, Çok Çeşitli Hizmet Alanlarında, Sorun Çözmede Gösterdiği Yenilikçi Yaklaşımlarla Danışmanlık Sektöründe Önemli Bir Yer Edinmektedir.

Şirketler, Uzmanlara İhtiyaçları Olduğu Zaman Artık Danışmanlık Şirketlerine Başvuruyorlar. Çünkü 'Yeniden Yapılanma' İhtiyacı, Hastalanan Şirketlerin Yönetim Danışmanlarına Olan İhtiyacı Artırdı. Krizlere Hazırlıksız Yakalanma Ve En Azından Orta Vadeli Bir Stratejik Planlamaya İhtiyacı Olan Şirketler Gittikçe Artmaktadır. Kısa, Orta Ve Uzun Vadeli Plan Yapma İhtiyaçları Giderek Artmaktadır.

Tek Adam Şirketlerinin Sona Erdiği Günümüzde, Poseidon, Şirket Sahiplerine Şirketlerini Yeniden Kurma Ve Yapılandırma Görevlerinde Yardımcı Olmaktadır. Pazarlama Sektöründe Verilen Hizmetin Ve Müşteri İlişkilerininde Artık Çok Farklı Yerlere Geldiğini Hepimiz Biliyoruz.

Bunlara Benzer Eksiklerinizi Tamamlamak İçin Poseidon İle Mutlaka Görüşünüz
HİZMETLERİMİZ
Detaylar İçin İkonların Üzerine Tıklayınız

Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61