Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi

Şirket Birleşme Satın Alma Desteği


Poseidon Kurumsal Finansman Uzmanları, Hissedarlarınızın İhtiyaçlarını Organik Büyüme Karşılamadığında, Faaliyetleriniz İçin Esas Olmayan İş Kollarını Elden Çıkarmak Veya İşinizi Tamamen Satarak Emeklilik Hayatına Adım Atmak İstediğinizde Yeni Pazarlara, Varlıklara, Teknolojilere, Personele, Fikri Mülkiyet Haklarına Ve Sermaye Ve Kredi Kaynaklarına Ulaşmanızda Size Yardımcı Olabilir.

Birleşme Ve Satın Alma Danışmanlık Hizmetlerimiz, Farklı İşletmeler İle Birleşme Veya Satın Alma, Faaliyet Kollarının Tamamı Veya Bir Kısmının Elden Çıkarılması İçin Piyasada Yer Alan Fırsatları Belirleyerek Müşterilerimizin Stratejik Hedeflerine Ulaşmalarını Sağlamaktadır.

Birleşme Ve Satın Alma İşlemlerinde Dünyanın Önde Gelen Danışmanlık Şirketlerinden Biri Olarak, Tüm Sektörlere Birleşme Ve Satın Alma İşlemlerinin İlk Aşamasından İtibaren Stratejilerin Geliştirilmesi, Uygulanması, Özel İnceleme Çalışması, Vergi Ve Hukuk Danışmanlığı Ve İşlem Sonrası Entegrasyona Kadar Her Aşamada Danışmanlık Hizmetleri Vermekteyiz.

Poseidon; Birleşme Ve Satın Alma İşlemleri Süresince, Sektörel Yetkinliği, Süreç Ve Proje Yönetimi Konusundaki Deneyimi, Küresel Bilgi Ağı Ve Dış Bağlantıları İle Müşterilerine En Uygun Yatırımcılara Ulaşma Konusunda Yardımcı Olmaktadır. Ayrıca, Dünyanın Neresinde Olursanız Olun, Çok Kısa Bir Süre İçinde Yerel Bir Proje Ekibi Kurabilmekteyiz. Ekiplerimizi Birleşme Ve Satın Alma İşlemlerinde Sektörel Ve Yerel Piyasa Bilgisine Sahip Uzmanlardan Oluşturmaktayız
HİZMETLERİMİZ
Detaylar İçin İkonların Üzerine Tıklayınız

Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61