Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi

Kurumsal Finansman Ve Yönetim Danışmanlığı


Kurumsal Finansman Ve Yönetim Danışmanlığı Alanındaki Farklı Yaklaşımı, Müşterileri İle Birlikte, Onların Yöneticileri Ve Ekibin Bir Parçası Olarak Çalışmasından Geçmektedir. Müşterilerimizle Yatırım Aşamasında Başlayan İşbirliği, İşlerini Geliştirme Ve Büyütme Dönemlerinde De Devam Etmektedir.

Poseidon Güçlü Uluslararası İş Ağı İle, Türkiye’de Kurumsal Finansman Hizmeti Sunan Lider Şirketlerdendir. Poseidon Kurumsal Finansman Bölümü Olarak, Satın Alma Ve Birleşme Süreçlerinizi Yürütüyor Ve İşinize Değer Katacak Yaratıcı Çözümler Sunuyoruz.

Rakipsiz Tecrübemiz Ve Geniş Bir Alana Yayılmış Sektör Bilgimiz İle Kurumsal Finansman Pazarında Öncü Bir Pozisyona Sahibiz.

Kurumsal Finansman Hizmetlerimiz:

Birleşme Ve Satın Alma Danışmanlığı
Değerleme Hizmetleri
Özel Sermaye Fonu Danışmanlığı
Halka Arz Danışmanlığı
Proje Finansmanı
Borç Yapılandırma Danışmanlığı
Finansman SağlamaTürkiye’nin En Büyük Profesyonel Hizmetler Şirketinin Bir Parçası Olarak, Müşterilerimize Geleceklerini Belirleyecek Önemli Kararlar Alırken Onlara Değer Katan Çözümler Sunuyoruz. Eşine Rastlanmayan Bir Teknik Bilgi Ağına Ve Geniş Tecrübeye Sahip Olmamız, Bizi Rakiplerimizden Ayıran En Önemli Özelliğimizdir.

Poseidon Kurumsal Finansman Bölümü İle Çalışırken, Kilit Hedeflerinize Ulaşmanız İçin Gereken Doğru Desteği Alacağınızdan Emin Olabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Detaylar İçin İkonların Üzerine Tıklayınız

Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61