Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim ŞirketiFikri Mülkiyet Hukuku

Fikri Mülkiyet Hakları Hakkında Danışma, Sözleşme, Tescil, Yenileme Ve İdame Etme, İcra Etme, Korsan İle Mücadele, Taklit Ve Korsan Araştırmaları Da Dahil Olmak Üzere Geniş Alanda Müvekkillerimize Hizmet Sunmaktayız

Sanayi toplumundan bilgi toplumuna geçişin yaşandığı günümüzde bilgi, ekonomide merkez kavram haline gelmiştir. O kadar ki, bugün gelişmiş ülkelerin ekonomileri, sanayi üretiminden ziyade bilgi üretimine dayalıdır. Bu kadar önemli olan bilginin korunması ise, büyük ölçüde, fikri mülkiyet hukuku ile sağlanmaktadır.

Tüm dünyada yaşanan bu gelişmelerden Türkiye de, derinden etkilenmiş ve 1995 yılından itibaren konuyla ilgili ulusal ve uluslararası mevzuatını neredeyse tümüyle yenilemiştir. Özellikle AB-Türkiye arasında gümrük birliğini kuran 1/95 sayılı Ortaklık Konseyi Kararı ile DTÖ’nün eklerinden olan TRIPS, Türk fikri mülkiyet mevzuatının şekillenmesinde önemli rol oynamıştır.

Neredeyse tamamı gelişmiş ülke hukuklarından hukukumuza, deyim yerindeyse, monte edilen fikri mülkiyet mevzuatı, bugünlerde hukukçularımızı ziyadesiyle meşgul etmektedir. Bununla birlikte telif hakları, marka, patent, faydalı model, tasarım, coğrafi işaret, yeni bitki çeşitleri ve haksız rekabet gibi konuyla ilgili birçok alanda söz söylemek cesaret işidir. Belki de konunun karmaşık yapısı ve oldukça geniş bir alanı kapsaması nedeniyle yazarlar, bir heyet halinde bu cesareti ortaya koyabilmişlerdir. Gerçekten bu kadar kapsamlı ve karmaşık konuların bir kişinin üstesinden gelebilmesi oldukça güçtür. Fikri mülkiyet hukukunun daha emekleme aşamasında olan Türkiye bakamından bu tespit daha fazla geçerlidir.
Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61