Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi

Değerleme Hizmetleri


Değerleme, Finansal Modelleme Ve Finansal Fizibilite Çalışmaları; Şirketlerin Karar Alma Süreçlerinde, Birleşme Ve Satın Alma İşlemlerindeki Fiyatın Belirlenmesinde Ve Finansal Tabloların Hazırlanmasında Gerçekleştirilen Çalışmaların Başında Gelmektedir. Yasal Mevzuat Gereği De Bu Çalışmalara Sıklıkla Başvurulmaktadır. Bu Çalışmaların Sonuçları Aşağıdaki Soruları Yanıtlamaktadır:

Karşılaştığınız Sorular

• Bir Yatırımcı İçin Şirketimin Değeri Nedir?

• Şirketimin Değerini Etkileyen Temel Unsurlar Nelerdir?

• Hedef Bir Şirketin Değeri Benim İçin Nedir?

• Şirketimin Markaları, Patentleri, Kontratları Ve Müşteri İlişkileri Gibi Maddi Olmayan Duran Varlıklarının Değeri Nedir?

• Bir Satın Alma İşleminden Sonra, Ufrs 3 Kapsamında Yapılması Gereken Satın Alım Fiyatının Dağıtılması Çalışmasını Nasıl Gerçekleştirebilirim?

• Satın Alma Sonrasında Oluşacak Bilançomun Şirketimin Gelecekteki Performansı Üzerindeki Etkilerini Nasıl Saptayabilirim?

• Şirketimin Değerini Nasıl Artırabilirim?

• Şirketimin Mevcut Sermaye Yapısının Şirket Değeri Üzerindeki Etkisi Nedir?

• Bir Yatırım Projesinin Karlılığını Nasıl Ölçebilirim?

• Şirketimin Değerini Maksimize Edecek Optimum Finansman Yapısı Nedir?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Poseidon, Hedeflerinizin Gerçekleştirilmesi Doğrultusunda, Şirketinizin Büyüme Stratejilerinin Belirlenmesinde Sizlere Destek Olur. Finansal Ve Operasyonel Fırsatlar Analiz Edilerek Karar Alma Süreçlerinizin Etkin Hale Gelmesi Sağlanır. Poseidon, Alacağınız Stratejik Kararların Şirket Değeri Üzerindeki Etkilerini Analiz Ederek, Doğru Kararlar Almanızda Size Destek Olur. Poseidon, Değerleme Hizmetleri Alanında Uzmanlaşmış Ve Sadece Bu Alanda Çalışan Deneyimli Bir Ekibe Sahiptir. Değerleme Kapsamında Verdiğimiz Hizmetlerimiz Aşağıdaki Başlıklarda Özetlenebilir
HİZMETLERİMİZ
Detaylar İçin İkonların Üzerine Tıklayınız

Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61