Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim ŞirketiBilişim Hukuku

İnternetin Gelişimi Ve Sosyal Hayatta Kullanımının Yaygınlaşması Topluma Fayda Sağlamakla Beraber, Kötüye Kullanımı Çeşitli Zararlar Doğurmaktadır. Bu Nedenle Bilişim Suçları Türk Ceza Kanununda Düzenlenmiş Olup Zarar Verme Amacıyla Yapılan Girişimlerin Önlenmesi Ve Hukuki Yaptırıma Bağlanması Amaçlanmıştır.

Fikri Mülkiyet Ve Sınai Haklar Hukuku Alanında, Öncelikli Olarak Lisans Haklarının Korunması, Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model Tescil Ve Korunması Süreçlerinin Takibi, Kamu Kurumlarına Bilişim Alanında Danışmanlık Ve Fikri Ve Sınai Mülkiyet Varlıklarının Oluşturmaları, Kullanımı Ve Haklarının Korunması Konusunda Hukuki Destek Sağlanmaktadır.

İnsanların Teknik Ekonomik Ve Toplumsal Alandaki İletişiminde Kullandığı Ve Bilimin Dayanağı Olan Bilginin, Özellikle Elektronik Makineler Aracılığıyla, Düzenli Ve Akıcı Bir Biçimde İşlenmesinin Engellenmesi İhlali İle Uğraşan Bir Sistemdir. Bilişim Suçlarının Kapsamı; İnternette Sanal Ortamda Kişisel Bilgisayarlarda Ya Da Yasal Telif Hakları İle Korunan Program Uygulama Vs. Gibi Alanlarda Sizlere Sunulan Yararlanma Kullanma Gibi Hukuksal Hakların Yasal Olmayan Yollardan İhlal Edilmesidir.

Bilişim Suçu Mağdurlarına Hukuki Yardım Sağlayarak Mağduriyetin Giderilmesi Ve Zararın Önlenmesi, Zarar Ortaya Çıkmış İse Giderilmesi Hususunda Müvekkillerimize Hukuki Destek Vermekteyiz
Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61