Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim ŞirketiAile Hukuku Çözümleri

Aile Hukuku, Aileye İlişkin Konularla İlgilenen, Medeni Hukukun Kapsamı İçinde Yer Alan Bir Hukuk Dalıdır. Aile Hukukunun Başlıca Konuları Nişanlanma, Evlenmenin Koşulları Ve Hükümleri, Boşanmanın Koşulları Ve Sonuçları, Mal Rejimleri, Aile Konutu, Soybağı, Evlat Edinme, Velayet, Çocuğun Nafaka Hakkı, Vesayet, Kayyımlık, Yasal Danışmanlık, Yardım Nafakasıdır.

Kadın Hakları Ve Çocuk Hakları, Başlı Başına Ayrı İnceleme Alanı Oluştursa Da Aile Hukukunun Da İlgi Alanı İçindedir. Kayıtlı Ya Da Kayıtsız Yaşam Arkadaşlıkları Da Aile Hukukunun Konusu İçinde Yer Alır.

Kayıtlı Yaşam Arkadaşlığı Türk Hukukunda Düzenlenmemiştir. Evlilik Dışı Yaşam Arkadaşlığına Bağlanan Herhangi Bir Hak Bulunmaz, Bununla Birlikte Çocuklar İster Evlilik İçinde İster Evlilik Dışında Doğsun Eşit Haklardan Yararlanır.

Aile İçi Şiddet, Taşıyıcı Annelik, Yapay Döllenme, Çocuk İstismarı Ve Çocuk Kaçırma Gibi Kadın Hakları Ya Da Çocuk Hakları Kapsamında Ele Alınan Konular Gerek Uluslararası Sözleşmelerde Gerek İç Hukukta Özel Olarak Düzenlenmektedir.

Aile Hukuku Kapsamında Türk Medeni Kanunu'nda Ve Diğer Bazı Özel Yasalarda Düzenlenen Konulara İlişkin Uyuşmazlıklar Aile Mahkemelerinde Görülür. Aile Mahkemeleri, Uzmanlık Mahkemelerinden Olup Sosyal Çalışmacı, Ruhbilimci Gibi Alanda Çalışan Kişilerin Yardımından Yararlanıldığı Mahkemelerdir. Ayrıca Aile Mahkemesi Yargıçlarının Atamasında Da Aile Hukuku Konusunda Uzman Olup Olmadığına Ve Evli Ya Da Çocuklu Olup Olmadığına Bakılarak Bu Nitelikleri Taşıyan Kişiler Atamada Yeğlenir.
Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61