Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi

Franchsing Danışmanlığı Hizmetleri


Franchising Danışmanlığı Franchise Almayı Planlayan Girişimciler İçin Sürecin Tamamına Yönelik Olarak Ele Alınan Başlıklar Şunlardır;


Analiz

• Girişimcinin Yapısı Ve İmkanları Araştırılır. Özellikleri, Kaynakları, İstekleri, Tercihleri, Yatırımdan Beklentileri, Vizyonu, Yönetim Becerisi Anlaşılır.

• Hangi Alanda Franchise Sistemi Aradığınıza Karar Vermeniz İçin, Niteliklerinize Ve Yerinizin Talep Durumuna Bağlı Bir Değerlendirme Yapılır.

• İstenilen Sektörlerde Pazarın Geliştiği Bölgeler İncelenir, Başarılı Markalar Araştırılır, Franchise Verebilecek Olanların Koşulları Öğrenilir, Uygun Bulunan Girişimciye Önerilir. Güncel Pazar Durumu Ve İlgilendiğiniz Alanın Gelecek Tahminleri Hakkında Bir Analiz Yapılır. Franchise Veren Firmaya En Doğru Soruları Sorarak İşlevsel Yanıtları Almanız Sağlanır.

• Girişimci Tarafından Uygun Bulunan Markalar İçin Yerel Pazar Koşulları, Yer Bulma Olanakları, Alışveriş Merkezlerinin Talebi, Markanın Gelişme Potansiyeli, Franchise Vermesi Halinde Ne Talep Göreceği Araştırılır.

• Olası Markalar İçin Maddi Ve Gayrimenkul Analiz Yapılır, Getiri Beklentisini Gösteren Tablo Çıkartılır.

• Franchise Veren Firmanın Kendi Ücretlerine Karşılık Bir Değer Sunup Sunmadığını Ortaya Çıkarmak Ve Seçilen Sistemin Sizin Kabiliyetleriniz İle Örtüşüp Örtüşmediğinin Tesbiti Sağlanır.


İş Geliştirme

• Girişimci Tarafından Seçilen Marka İle Temas Kurulur, Yazışma Ve Görüşmeler Yapılır.

• Markanın İstediği Bilgiler Derlenir, Rapor Hazırlanır.

• Franchise Anlaşması İncelenir, Pazarlık Stratejisi Belirlenir, Koşullar Müzakere Edilir.

• Maddi Koşullar İncelenir, Girişimin Karlılığı Sorgulanır, Son Pazarlık Aşamasında Girişimci İsterse Yanında Yer Alınır.

• Markanın Yayılma Politikası Çıkarılır, Olası Yerler Değerlendirilir, Ön Temaslar Yapılır.

• Girişimcinin Kendi Açması Gereken İşletmeler, İşletmenin Başarı Kriterleri, Ne Zaman Franchise Edebileceği Veya Devredebileceği Çıkarılır.

• Başvurunuz Veya Kendinize Ait Form Ve Evrakları, En Doğru Şekilde Doldurulması, Etkili Bir İlk İzlenimin Elde Etmeniz Sağlanır. Profesyonel Bir Sunum Özeniyle, Konuya Ne Kadar Ciddi Yaklaştığınız Gösterilir.

• Girişimin Maddi Ve Gayrimenkul Değerlendirmesi Yapılır.


Sözleşme & Uygulama

• Franchise Anlaşması Hazırlanır. Bir Franchise Sözleşmesi Birçok Hukuk Alanına Dokunmaktadır, Bu Nedenle Oluşturulması Pek De Kolay Değildir. Size Teklif Edilen Sözleşmenin Deneyimli Avukatlar Tarafından İncelenmesi Ve Gerekli Revizelerin Yapılması Sağlanır.

• İşletme Kadrosu Kurulmasında Yardımcı Olunur,

• Sistemin Gereği Olan Eğitim Ve Denetim Sistemi Uyarlanır. Şirketlerimizin Franchise Ağını Kurmak, Geliştirmek, Yapılandırmak, Yeni Kanallar Oluşturmak, Denetlemek, İstenilen Standartlarda Hizmet Vermesini Sağlamak Gibi Konularda Hizmet Veriyoruz.
HİZMETLERİMİZ
Detaylar İçin İkonların Üzerine Tıklayınız

Poseidon Danışmanlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi


Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir.

Şirketimiz Daha Çok Ortadoğu’da, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Suriye’de İş Ortakları Sayesinde Geniş Müşteri Ve Ticaret Potansiyeline Sahiptir.

Avrupa’da Başta Almanya İngiltere Olmak Üzere İtalya, Makedonya, Bosna Ve Arnavutluk’ta Ticaret Alanında İş Yaptığımız Ülkelerindeki Sektörlerinde Önde Gelen Uzmanlaşmış Şirketlerle İş Birlikteliğimiz Uzun Yıllardan Bu Yana Devam Ettiğinden Önemli Güçlü Güvenilir Bir Ticaret Ağımız Bulunmaktadır.

Poseidon Dış Ticaret Tüm Dünyada İthalat Ve İhracat Hizmetlerinize Danışmanlık Hizmeti Vermek Dışında, Hammadde, Demir Çelik, Hurda, İşlenmiş Gıda, Kimyevi Ürünler, İnşaat Malzemeleri vb. Bir Çok Alanda Şirket Olarak Dış Ticaret İşlemlerini Kendisi Gerçekleştirmektedir.

Poseidon, Yurt İçinde ve Yurtdışında Ürünlerinize En Doğru Ve En Hızlı Şekilde En İyi Fiyatla Değerlendirebilmeniz İçin Uluslararası İş Ortaklarıyla Size Güvenilir Hizmeti Vermeye Amaçlamaktadır.

Poseidon Danışmanlık Hizmeti Olarak Şirketlerinize Hukuki ve Ticari Danışmanlığın Yanında Şirket Satın Alımları ve Birleşmelerinde Potansiyel Müşteri Bulma ve Finansman Sağlama Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Yurt İçinde ve Yurt Dışında Projelerinize Kredi ve Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Vermektedir.

Şirketimiz Kuruluşundan İtibaren Sürekli Geliştirilebilir ve Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim Ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.


Tüm Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

İLETİŞİM: www.poseidonturk.com - info@poseidonturk.com
Tel: 0216 550 67 13 - Faks: 0216 550 67 14 - Gsm: 0533 553 01 00

Hizmetlerimiz Ve ÇözümlerimizPoseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak Devamı
Poseidon Türk Olarak DevamıDANIŞMANLIK VE HUKUK HİZMETLERİMİZ
Poseidon Dış Ticaret Ve Uluslar Arası Alanda Faaliyet Gösteren Bir Ticaret Ve Danışmanlık Şirketidir

Copyright © 2015 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61